Hurá, stránka opäť funguje!

pridané do: Info | 0

Dočkali sme sa! Konečne sa mi podarilo ako tak zbúchať stránku v tejto mojej momentálnej časovej tiesni. Rozmýšľal som, či budem písať opäť aj blog. Či na to bude čas. Ale ako vidíte, nakoniec som si ho spravil, tak snáď áno.
Novinkou je, že mám konečne vlastný email v tvare info@petercakovsky.com. Takže predsa len to bude vyzerať lepšie, ako nejaký pcakovsky@gmail :). V tomto mi opäť pomohol Vlado. Ďalej je o niečo vylepšená a optimalizovaná galéria. Tak dúfam že si na ňu zvyknete a bude pôsobiť prehľadnejšie. Stránka ako taká je ešte v takej tej beta verzii, čiže sa tu bude ešte kadečo meniť a dopĺňať. Ale hlavne, že už vôbec je 🙂


Peter Cakovsky

Peter Čákovský je fotograf a grafik žijúci v malom okresnom meste Žarnovica. V súčasnosti sa živí ako fotograf/grafik a zároveň pracuje ako majster OV na Strednej odbornej škole v Žarnovici, odboru grafik digitálnych médií. Medzi jeho najväčšie úspechy patrí dosiahnutie titulu FEP Európsky profesionálny fotograf roka 2017 a zlato v rovnakej súťaži v kategórii Digital Art. Od roku 2017 je členom Asociácie profesionálnych fotografov Slovenskej republiky.

Zdieľaj článok na:

Komentovať